CHs byAnnie

podmínky prodeje

Morčátka budou moci odejít do nových rodin minimálně ve věku 5 týdnů a váze minimálně 250g.Pokud Morčátko i v 5.týdnech nebude mít dostatečnou váhu zůstane ještě u nás.

Všechny morčátka od nás budou mít vystaven průkaz původu,pokud není u morčátka uvedeno jinak.

Cenu morčátka stanovuji podle toho jak morčátko vypadá,podle rozložení barev,tělesné stavby,rodičích, atd.O ceně nesmlouvám.Veškeré peníze z prodeje morčátek jdou plně zpět do chovu.cena se pohybuje od 250kc-800kč

Pokud si chete morčátko napevno rezervovat budu požadovat nevratnou zálohu 50% z ceny morčátka.Dokud není záloha připsána na účet můžou se o morčátko zajímat i jiní zájemci.Po složení zálohy je morčátko rezervováno pro vás a zbytek ceny musí být doplacen nejpozději v době odběru,pokud tomu tak není,záloha propadá a morčátko uvolňuji pro jiného zájemce.Dobře si tedy rozmyslete zda morčátko chcete nebo ne.Pokud je po zaplacení zálohy zrušena rezervace morčátka ze strany kupujícího záloha propadá.

Bohužel musím toto pravidlo striktně dodržovat,po tom co jsem se již několikrát setkala s jednáním,kdy je morčátko rezervováno,jsem ujištováná,že si pro morčátko kupující tehdy a tehdy přijede a ono nic...pak přichází na řadu výmluvy,sliby,že určitě přijedete později atd a morčátko tak zůstává u nás a nakonec vyzvednuto není....

Vyhrazuji si právo morčátko neprodat pokud mám pochybnosti o tom že by o něj bylo dobře postarané.Neprodám morčátko taktéž množitelům a jako krmení pro plazy!!!

U každého morčátka nabídnutého k prodeji bude uvedena konečná cena,plemeno,barva,krátký popis,pohlaví,a stav- VOLNE/REZERVACE/ZAPLACENO/PRODANO.

Pro morčátko si můžete přijet osobně do Orlové,nebo po našem okolí jej můžeme dovést.Pro ty ,kteří bydlí dál je možnost poslat morčátko speciální přepravní společnosti zvířatek-cena dle ceníku přepravce :

http://www.privez-zvire.cz/trasy/

Morčátko od nás bude odcházet učesané s ostříhanými drápky,kvalitně živeno,zvyklé na mazlení a na děti.Bude ošetřeno proti zevním cizopasníkům.


TOPlist